44444483 - 22116947 ( رزرو سرویس برای اسباب کشی و باربری )

باربری تهران

اتوبار و باربری تهران دارای نیم قرن تجربه در عرصه باربری و اتوبار در استان تهران می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران انجام می دهد.
این باربری با در دست داشتن روزمه کاری قوی و کار آمد خود آماده است خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به شما عزیزان ساکن استان تهران ارائه دهد.
باربری تهران بیش از ۲۰ سال سابقه در عرصه باربری را داشته و آماده است شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری نمایید این باربری با خاور های مسقف و موکت کاری شده تمامی بارهای شما از خرده ریز منزل تا اقلام درشت را جابجا خواهد نمود.
قیمت هایی که برای باربری و اتوبار ارائه خواهد داد تمامی آنها زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد.
از افرادی برای حمل و جابجایی وسایل منزل استفاده می کنیم که تمامی آنها دارای ۱۰ سال سابقه درخشان در عرصه باربری هستند.این افراد کاملا ایرانی بوده و تابعیت ایران را دارند.
با تخصصی که در اختیار داریم شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهیم نمود پس نگران هیچ چیز نباشید و کار را به دست کاردان خود بسپارید ما در باربری تهران روش صحیح اسباب کشی را می دانیم.
خدمت گزاران شما در باربری تهران آماده اند آنچه که شما از یک باربری میخواهید برایتان انجام دهند و رضایت را برای شما به عمل آورند.

 

طراحی سایت : ایران طراح