44444483 - 22116947 ( رزرو سرویس برای اسباب کشی و باربری )

خدمات ما
جابجایی وسایل خاص
جابجایی وسایل خاص

در هر اسباب کشی ، جابجایی وسایل خاص مانند یخچال ساید ، گاو صندوق ، آکواریم و ... از نگرانی های هر مشتری می باشد ، کوچکترین خسارت به این وسایل می تواند قابل جبران نباشد یا چنانچه کاگران اتوبار از مهارت کافی برخوردار نباشند می تواند علاوه با خسارت مالی ، خسارت جانی نیز داشته باشد . 

بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که یک تعداد وسایل ثابت رو یک بار با یک کامیون به مکانی برده اید و سال بعد اتوبار دیگری همان بار را با همان نوع کامیون نتوانسته جابجا کند و به شما گفته که باید در دو سرویس این جابجایی انجام شود ! 

بیمه باربری
بیمه باربری

حادثه خبر نمی کند . این جمله را هزاران بار شنیده اید ، در کار ما هم حادثه هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد ، البته حوادث انواع مختلفی دارد و ما همواره سعی کرده ایم تا حوادث ناشی از خطای انسانی را به صفر مبرسانیم منتهی انواع دیگر حادثه مانند تصادف خودرو ، بسته بندی نامناسب و ... ممکن است اتفاق بیفتد 

حمل اثاثیه اداری
حمل اثاثیه اداری

حمل اثاثیه و وسایل اداری همواره یکی از حساس ترین انواع حمل بار می باشد .کارگران اتوبار باید همواره تجربه لازم را با این نوع وسایل داشته باشند . در ادارات معمولا انواع مختلفی بار از قبیل ، وسایل رایانه ای ، مدارک ، میز های چوبی ، صندلی و ... وجود دارد که با توجه به حساسیت بار ها مانند مدارک ، دقت مهمترین ویژگی این سرویس می باشد .

اسباب کشی منزل
اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل تقریبا بیشترین سرویسی هست که توسط این اتوبار انجام می شود . اثاثیه منزل با توجه به نوع ، حجم و حساسیت آنها انواع مختلفی از حمل و جابجایی را می طلبد . بعنوان مثال حمل گاو صندوق  با حمل آکواریم زمین تا آسمان متفاوت می باشد

طراحی سایت : ایران طراح